Tenis na Facebooku
Tenis ČB Tenis ČB

PROČ SE STÁT ČLENEM KLUBU?

Náš klub funguje nejen na principu klubového členství, ale je také otevřen široké veřejnosti. V okamžiku, kdy se rozhodnete stát se členem klubu, získáváte oproti ostatním výrazné výhody dle pravidel klubu. Každý člen má právo využívat klubová sportoviště dle bližších specifikací. Na sportoviště, na něž se nevztahuje volný vstup je členovi poskytnuta sleva dle bližších specifikací.

Navíc získáváte možnost vstupu do on-line rezervací na základě přidělení Vašeho klubového identifikačního čísla. Zde můžete provádět rezervaci krytých i nekrytých tenisových dvorců on-line. Každoročně pořádáme pro své členy turnaje u příležitosti zahájení a ukončení sezóny.

JAK SE STÁT ČLENEM KLUBU?

Je to velmi jednoduché, stačí se dostavit osobně na recepci klubu a vyplnit přihlášku nového člena. Zároveň obdržíte členské číslo, které slouží pro přihlášení do on-line rezervací, které jsou umožněny pouze členům. Členství v klubu vzniká a je udržováno na základě pravidelné úhrady ročního příspěvku každého člena. Pokud nejsou roční členské příspěvky řádně hrazeny, je klub oprávněn klubové členství člena vypovědět. V současné době přijímáme nové členy bez vstupního poplatku!!!

PROVOZNÍ DOBA

Pondělí - neděle -  8 - 22 hodin
Po předchozí domluvě možno i dříve.

 

REZERVACE

Telefon: 723 708 515
E-mail: info@teniscb.cz

NABÍZÍME

- 10 venkovních antukových kurtů
- 1 kurt s umělou trávou
- 2 kurty v kryté hale celoročně
- 3 kurty v nafukovací hale
- posilovna
- profesionální trenéři
- tenisová škola
- dětské prázdninové kempy
- Bistro & Café s terasou
- pronájem reklamních ploch

PARTNEŘI

Drbna
Bydleníčko
Multisport

Beat Radio
Country Radio
Kiss Radio

© 2023 LTC ČB