O KLUBU

Historie

Tenisový klub má svoji dávnou historii, která sahá více než 100 let nazpět. Klub byl založen 22.dubna 1900 pod názvem ČLTK Č. Budějovice. Od svého založení změnil několikrát svoji lokalitu i název, ale nikdy za svoji existenci nepřerušil svoji činnost. Stávající areál na Dlouhé louce byl slavnostně otevřen 16. března 1938. V letech 1959 až 1992 byl klub součástí tělovýchovné jednoty Koh-i-noor. Od roku 1992 funguje jako samostatný subjekt (zapsaný spolek) a od tohoto okamžiku se datuje jeho novodobá historie.

Současnost

LTC VITON České Budějovice nese ve svém pojmenování název firmy, která je jeho generálním partnerem. Na jihu Čech patříme k největším poskytovatelům sportovních služeb s tímto zaměřením. V areálu tenisového klubu naleznete:

Nabízené služby

Budějická drbna