Tenis na Facebooku
Tenis ČB Tenis ČB

SLUŽBY

Venkovní kurty

V areálu naleznete 10 antukových kurtů, které jsou v provozu vždy v období duben – říjen. Dále je k dispozici celoročně 1 kurt s umělou trávou, který v zimním období často využívají skalní tenisoví příznivci. Celý areál je zasazen na okraji městského parku Stromovka při levém břehu řeky Vltavy. Přestože se nalézá v centru města, nabízí velmi příjemné a klidné prostředí pro tenisové vyžití, k dispozici je také velké parkoviště.

Kryté kurty - haly

V naší nabídce si můžete vybrat u krytých kurtů hned ze dvou možností povrchů. V zimní sezóně, v období říjen-duben, můžete využít nafukovací halu s antukovým povrchem. Jste-li příznivci umělých povrchů, přijdete si na své v pevné hale s povrchem umělá tráva. Tato hala je v provozu celoročně.

Tenisová škola

Tenisová škola je určena pro děti od 5 let, kde se učí hravou formou základu tenisu. Jedná se o společný trénink dětí pod vedením profesionálního trenéra, který se specializuje na práci s takto malými dětmi. Po absolvování tenisové školy navazuje přechod do tréninkového procesu v rámci závodního nebo rekreačního tenisu pod vedením našich zkušených trenérů.

Trenérská činnost

V našem klubu svoji trenérskou činnost vykonává 5 profesionálních trenérů pod vedením šéftrenéra. Stěžejními klienty jsou především děti a svěřenci našeho tenisového oddílu, ale také dospělí, kteří se chtějí ve své tenisové hře zdokonalit. Vhodným věkem pro začátek s tenisem je u dětí 5 let. V tuto dobu do našeho klubu děti vstupují především prostřednictvím tenisové školy, kde se hravou formou učí základy tenisu. Poté přechází do tréninkového procesu v rámci závodního nebo rekreačního tenisu pod vedením našich zkušených trenérů. Začínat tenisovou školou ale rozhodně není podmínkou. Chcete-li aby Vaše dítě mělo individuální trénink již od začátku,  nic tomu nebrání. Vždy se snažíme najít to nejlepší a nevhodnější řešení.

Prázdninový kemp

Každoročně po dobu celých letních prázdnin organizujeme pro nejmenší týdenní tenisové kempy. Tyto kempy jsou určeny pro děti od 5 let, kde je pro ně připraven celodenní program s výukou tenisu...
Více informací o kempech

Posilovna

Naší další službou je zbrusu zmodernizovaná posilovna, která je vybavena kvalitními posilovacími stroji Technogym, jednoručními činkami, běžeckým pásem Insportline Mystral, spinnery, žebřinami, bradly, hrazdou, bossu, gymbally a dalším sportovním vybavením. Prostor posilovny je odvětrávaný a nabízí pro vaše cvičení příjemné prostředí a zázemí.

PROVOZNÍ DOBA

Pondělí - neděle -  8 - 22 hodin
Po předchozí domluvě možno i dříve.

 

REZERVACE

Telefon: 723 708 515
E-mail: info@teniscb.cz

NABÍZÍME

- 10 venkovních antukových kurtů
- 1 kurt s umělou trávou
- 2 kurty v kryté hale celoročně
- 3 kurty v nafukovací hale
- posilovna
- profesionální trenéři
- tenisová škola
- dětské prázdninové kempy
- Bistro & Café s terasou
- pronájem reklamních ploch

PARTNEŘI

Drbna
Bydleníčko
Multisport

Beat Radio
Country Radio
Kiss Radio

© 2023 LTC ČB